AKTUALITY A INFORMACE PRO SOUTĚŽÍCÍ

Není to zdaleka stejný zážitek, ale 

pro babičky dědečky i dětičky, co nemohou být s vámi a podpořit vás v místě dění, máme stejně jako roky minulé přímí přenos soutěže. 

ZDE: https://www.youtube.com/watch?v=F45cGk0c9NQ

Prostorová zkouška

Během celého soutěžního dne budou probíhat v krátkých intervalech prostorové zkoušky. Soutěžící je povinen sledovat dění na obrazovkách v šatně a přísálí, zároveň bude moderátor vyhlašovat v průběhu dne.

Urgence v soutěžní den 2023


V případě, že nás budete nutně potřebovat kontaktovat v pátek nebo dokonce v soutěžní den, pište na FB do zprávy a rovnou přidejte vaše telefonní číslo.

https://www.facebook.com/hoopandpolewintercup

          Kompletní startovní listina                             2023


Vážené tanečnice, akrobatky, rodiče a trenéři
v příloze naleznete kompletní startovní listinu soutěžících. 
V den soutěže bez ohledu v jakém pořadí vystupujete je nutnost se registrovat dle časového harmonogramu jinak budete ze soutěže vyřazeni. Doporučujeme mít rezervu na prostorovou zkoušku, rozcvičení atd. Budovu vám zpřístupníme od 6:30 hod.
1. Soutěžící sebou musí mít kartičku pojišťovny, kterou se prokáže u registrace.
2. POZOR!!! pokud k registraci nepřivede dítě ( do 15ti let včetně) zákonný zástupce, ale trenér, babička sestra apod., musí přinést napsané čestné prohlášení, že může podepsat za rodiče potřebné dokumenty a bere za dítě v den soutěže zodpovědnost. ( stačí neověřené, napsané ručně)
.

Předem děkujeme

Občerstvit se budete moci na baru vedle hlavního sálu od 9 hod. a najíst přímo v budově v restauraci Formanka , která je otevřena 11:00-20:00. hod. https://www.lidovesadyliberec.cz/cz/formanka


Doprovod do zákulisí může být jedna osoba s platnou vstupenkou.  Tato osoba se musí s Vámi registrovat v soutěžní den v místě dění, může se pohybovat v zákulisí i v publiku.

Vstupenky - v prodeji


Rozměry podia šířka 5,5 m , hloubka 5 m

 Kruh bude zavěšen na dvojitém akrobatickém Laně od 4 m vysoké konstrukce, tudíš čístá délka lana bude cca 100cm.

Tyče 2,5 metru od sebe.

Dvojité Akrobatické lano bez oka
Dvojité Akrobatické lano bez oka