Partneři

Gympole je mladá rodinná firma, která vznikla v roce 2014. Proč byla založena další firma vyrábějící tyče? Veronika, Mistryně světa pole dance, několikrát otevírala vlastní studia. Zakoupené tyče nikdy nesplňovaly její očekávání a komplikovaly provoz, proto chtěla vyrobit vlastní tyče. Nikdo nebyl schopný vyrobit tyče dle jejích představ. Poté se seznámila s Tomášem, který řídil výrobu dekorací a stavbu divadelních a filmových kulis.Tomáš je natolik zkušený v práci se všemi materiály, že dokázal vymyslet vhodné řešení. Tak vznikl Gympole.
Filozofie naší firmy je postavena na nejvyšší kvalitě. Cílem bylo přivést na trh produkt, který bude kvalitní, trvanlivý a user friendly. Zaměřujeme se na flexibilitu a kompatibilitu. Vynalezli jsme systém OneClick, který šetří čas při lekcích a vlastním tréninku. Dále jsme přišli na trh se systémem sklopných tyčí, tak aby studia mohla plně využít svůj prostor.
Tři roky jsme plně vyvíjeli Stage, která by plně uspokojila potřeby profesionálních pole dancerů a performencerů. Důraz klademe na důraz zpracování a možnost složení stage do kompaktního a odolného balení.
V nabídce Gympole se objevují stále další produkty, které otevírají další možnosti profesionálním pole dancerům a performencerům. Gymness 

 je jediným fitkem v Liberci, kde se o vás starají kvalifikované trenérky a to bez výjimky. Jsme klubové fitness a všechny naše návštěvnice důkladně známe, úzce s nimi pracujeme tak, aby dosáhly svého vysněného těla, výborné kondice a hlavně zdraví a vitality. V rodinném a příjemném prostředí se naše členky cítí opravdu skvěle a odchází vždy spokojené a nabité energií. Nad rámec nabízíme velice zajímavé vedené lekce a různé akce, které jsou ke členství samozřejmě zdarma. Naše fitko je vhodné pro ženy v jakémkoli věku, s jakýmkoli zdravotním omezením či váhou, právě díky zkušeným trenérkám, které Vám cvičení vždy přizpůsobí. Za zkoušku NIC nedáte, všem ženám totiž nabízíme celý týden zdarma. Přijďte i Vy, budeme se těšit na Vaši návštěvu. 

Rozhodli jsme se létat, a rozhodli jsme se to dělat pořádně. A tak jsme založili Airko. Chceme abyste i Vy poznali radost, kterou létání přináší. Chcete-li zažít pocit beztíže, psychické i fyzické, přijďte si k nám zacvičit!  

Jsme Airko

Jsme nový eshop na české scéně se zaměřením na sportovní oblečení a doplňky na pole dance, aerial hoop, fitness, jógu a hot jógu, zkrátka aktivity kde potřebujete, aby Vám oblečení pořádně sedlo a dobře drželo na těle.

 Najdete u nás několik zahraničních značek, jejichž kvalitu již ověřili lidé po celém světě..

Chtěli byste uspořádat firemní večírek, párty nebo svatbu a nemáte dostatek místa?
Nevadí, společnost CELTIMA pronajímá a prodává párty stany od malých stánků až po velké haly.
Zajišťujeme kompletní servis včetně vybavení a vytápění stanů.
Kontaktujete společnost CELTIMA na adrese: www.celtima.cz
 

 


Pole Dance je pro mě Láska na první dotek, který začal už v roce 2011. Jsem majitelkou vlastní značky Simply Pole, pod kterou jako lektor působím od března 2014 a od dubna 2018 jsem i držitelem licence Instruktor Pole dance zaštiťovanou MŠMT. Absolvovala jsem mimo jiné také kurzy CORE trénink, Fasciální fitness trénink a Sportovní strečink pod záštitou Fakulty Tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, protože mám ráda ten přesah i do jiných sportů. Sama se věnuji jestě pilates, stojkám a sculpt józe. Teď jsem navíc i maminkou roční dcerky. Specializuji se na výuku online lekcí a workshopů. Dále také natáčení tutoriálů nejen pro mou tréninkovou skupinu Pole Dance Bušiči a psaním článků jak pro českou tak i anglicky mluvící pole dance komunitu. 


Pole Book je značkou osobního rozvoje tanečnic

...pro milovnice pole dance, high heels a frame up

Pořadatel workshopů s hvězdami tanečního světa


Michaela Schmiedlová

autor

Michaela Schmiedlová je zapálená čtenářka, milovnice kaváren a všeho sladkého. Fandí udržitelné módě od českých švadlenek a ze sportů se nejraději věnuje pole dance. Společně s manželem žijí v Liberci, kde vychovávají dva energií nabité synky a provozují Spižírnu, krámek s farmářskými potravinami a zdravou výživou. 

Šití kostýmků na gogo mne bavilo nejprve jen pro sebe a občas pro kamarádky, po tom co jsem s tančením skončila jsem se plně vrhla na šítí kostýmků pro kočky co tančí gogo a pole dance. Dnes tvořím také overaly a kostýmy pro aerial hoop na přání.

 Nabízím zakázkové šití, soutěžních i tréninkových kostýmu na míru.

Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est.

Eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam.

Vratislavická kyselka

Vratislavická kyselka je přírodně sycená minerální voda a pyšní se výjimečně vysokým obsahem křemíku. Kyselka je jímána z hloubek větších než 200 m. Při jímání a plnění nejsou využívány žádné plasty, ale výhradně technologie z ušlechtilé nerezové oceli. Na trh je dodávána ve skleněných vratných lahvích o objemu 750 ml.

Vratislavickou kyselku si můžete vychutnat jak čistě přírodní, tak s tradičními příchutěmi citronu a pomeranče, které obsahují opravdovou ovocnou šťávu. Pramen této minerální vody byl ve Vratislavicích nad Nisou objeven již v roce 1862.

Vyzkoušejte nejspíše nejlepší minerální vodu v Čechách!

Více informací na: www.vratislavka.cz