Partneři

Na eshopu Wearticles.shop najdete vše, co na pole dance potřebujete. V našem sortimentu najdete oblečení několika zahraničních značek, širokou nabídku chráničů kolen i gripy. Nově jsme do naší nabídky zařadili také high heels ověřené značky Pleaser a najdete u nás také nabídku aerial vybavení zn. Lupit Pole nejen pro domácí trénink, ale i do studia! 

Další novinkou je, že i veškerý si sortiment můžete přijít vyzkoušet do našeho showroomu v Liberci, který zároveň můžete využít i jako ateliér pro natočení prezentačních materiálů. V našem Wearticles showroomu také pravidelně pořádáme profi focení a natáčení! 

Fitplayce je místo, kde každá žena najde motivaci rozvíjet se v tom, co jí dělá radost. Fitplayce je největší česká online platforma pro výuku pole dance, ale také místo, kde můžete trénovat a hubnout do plavek, pracovat na svém mentálním seberozvoji, zlepšovat svoji flexibilitu, tančit bez tyče a mnoho dalšího. S Fitplayce můžete být sama sebou, uvolnit se a naplno se projevit. Stačí zmáčknout play.


Colgate

Věříme, že si každý zaslouží budoucnost, nad kterou se bude moci usmívat.

Být ambasadorem optimismu znamená, že je naším závazkem přispívat ke zdravější planetě a každý den přinášet všem lidem zdravý úsměv.

Síla optimismu

Není snadné být vždy optimistický, ale když se pro tento přístup rozhodnete, může se stát účinným nástrojem pro pozitivní změnu ve vašem životě. Máme pro vás příběhy skutečných lidí, kteří našli odvahu se usmívat a pokračovat v práci, aby byl svět lepším místem pro život. Doufáme, že vás budou inspirovat, abyste udělali to samé!

Každému dáváme možnost stát se mistrem ústní hygieny.

Každý má právo na zářivý a bezproblémový úsměv. A proto jsme odhodláni zvyšovat po celém světě normy ústní hygieny. Ať už se jedná o budování zdravých návyků u dětí nebo získávání nových poznatků od odborníků, naším úkolem je zlepšovat zdraví ústní dutiny.

Usilujeme o snadno přístupnou zdravotní péči o zuby.

Po celém světě zavádíme průkopnické iniciativy, které dávají lidem přístup ke zdravotnickým informacím o ústní hygieně a prostředky, aby si mohli dopřát co nejzdravější úsměv.

Zářivější budoucnost pro naši planetu

Neustále hledáme lepší a udržitelnější způsoby výroby našich produktů a obalů, a to včetně možností snížení spotřeby umělé hmoty, vody a minimalizace tvorby odpadu. Koneckonců, zdravá planeta vykouzlí na tváři úsměv každému.


 


Pole Dance je pro mě Láska na první dotek, který začal už v roce 2011. Jsem majitelkou vlastní značky Simply Pole, pod kterou jako lektor působím od března 2014 a od dubna 2018 jsem i držitelem licence Instruktor Pole dance zaštiťovanou MŠMT. Absolvovala jsem mimo jiné také kurzy CORE trénink, Fasciální fitness trénink a Sportovní strečink pod záštitou Fakulty Tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, protože mám ráda ten přesah i do jiných sportů. Sama se věnuji jestě pilates, stojkám a sculpt józe. Teď jsem navíc i maminkou roční dcerky. Specializuji se na výuku online lekcí a workshopů. Dále také natáčení tutoriálů nejen pro mou tréninkovou skupinu Pole Dance Bušiči a psaním článků jak pro českou tak i anglicky mluvící pole dance komunitu. 

Michaela Schmiedlová

autor

Michaela Schmiedlová je zapálená čtenářka, milovnice kaváren a všeho sladkého. Fandí udržitelné módě od českých švadlenek a ze sportů se nejraději věnuje pole dance. Společně s manželem žijí v Liberci, kde vychovávají dva energií nabité synky a provozují Spižírnu, krámek s farmářskými potravinami a zdravou výživou. 

Česká značka NK Dance wear nabízí svým zákazníkům široký sortiment zboží pro akrobacii, pole dance i volný čas. Každý kousek šijeme ručně v malé dílně kousek od Pardubic. Tato značka se zaměřuje zejména na vzory a barvy, ale najdete u nás i klasiku.

Značka NK Dance wear se v nemalé míře zaměřuje také na zakázkové šití soutěžních kostýmů, trikotů, ale i dalších produktů, dle představ a přání zákazníků.

Motto majitelky zní "Originální jako TY!"

Poctivě a ručně

První byl Kitl Šláftruňk. Hned první víkend se na jedné farmě prodalo sto lahví. Dobré znamení!
Zpočátku se vyrábělo ve skromných podmínkách, v jedné místnosti v centru Jablonce nad Nisou, kde pracovala jedna brigádnice. Postupně se rozrůstal provoz i počet produktů. Sortiment dnes kromě červeného a bílého Šláftruňku tvoří, povzbuzující Životabudič bez alkoholu, Meducínka medicinální sirup, Šumavské Bylinné , Kitl Medovina a Zámečnická mast. Zákazníky oblíbený je i sirup z mladých smrkových výhonků v BIO kvalitě s vitamínem C s názvem Kitl Smrkáček BIO. Paletu nápojů doplňují Syroby – zázvorový, bezový, mátový, grepový, višňový, malinový a černorybízový, okurkový v BIO kvalitě (v limitované letní edici), pomerančový, citronový a růžový květ (bez konzervantů) v limitované edici pro svátky lásky. Syroby Kitl jsou vyráběné z BIO surovin, zázvor se přiváží z Indonézie a černý bez si firma dokonce pěstuje ve vlastních sadech. Kitl ale vyrábí také doplňky stravy, třeba velmi oblíbený je extra silný zázvor na podporu imunity Kitl Eligin BIO. Poslední v řadě na trh uvedených výrobků je rovněž Syrob a to Jahodový s dužninou.

Chceme být efektivní a tak nám při výrobě pomáhá řada strojů. Přesto stále sázíme na ruční výrobu. Rukama našich zaměstnanců projde každý náš výrobek. Ručně vázané jsou třeba látkové čtverečky na uzávěrech lahví se Životabudičem. Velký důraz klademe i na obaly. Snažíme se, aby byly pěkné a poučné a každý majitel výrobku se i něco zajímavého dozvěděl. Osobní péče vtiskává našim výrobkům jedinečný charakter.

Vratislavická kyselka

Vratislavická kyselka je přírodně sycená minerální voda a pyšní se výjimečně vysokým obsahem křemíku. Kyselka je jímána z hloubek větších než 200 m. Při jímání a plnění nejsou využívány žádné plasty, ale výhradně technologie z ušlechtilé nerezové oceli. Na trh je dodávána ve skleněných vratných lahvích o objemu 750 ml.

Vratislavickou kyselku si můžete vychutnat jak čistě přírodní, tak s tradičními příchutěmi citronu a pomeranče, které obsahují opravdovou ovocnou šťávu. Pramen této minerální vody byl ve Vratislavicích nad Nisou objeven již v roce 1862.

Vyzkoušejte nejspíše nejlepší minerální vodu v Čechách!

Více informací na: www.vratislavka.cz